2019 metais Šeduvos gimnazija minės 100 metų jubiliejų. Šiai gražiai datai įprasminti gimnazijoje vykdomas projektas ,,100 susitikimų“. 3b klasės mokiniai ir jų mokytoja Aušra Poškienė irgi įsitraukė į šį projektą. Spalio mėnesį jie į susitikimą pasikvietė  tris  Šeduvos gimnazijos XVI  laidos abiturientes: Reginą Underytę, Eleną Vaitekutytę-Brazdžionienę ir  Genovaitę Salinaitę-Klevienę, kurios gimnaziją baigė 1959 metais.  Pirmoji apie savo mokyklinius metus ir tolimesnį gyvenimo kelio pasirinkimą vaikams papasakojo Genovaitė Salinaitė-Klevienė. Ji tapo prekių žinove ir visą gyvenimą dirbo prekyboje. Prieš  šešerius metus, būdama 72 metų, pradėjo piešti . Mokiniams buvo labai įdomu  ne tik patiems pamatyti viešnios kūrybą, bet ir parodyti ją savo artimiesiems, nes kiekvienas gavo dovanų po paveiksliuką. Savo kūrybos darbų Genovaitė paliko ir gimnazijos muziejui.
Toliau susitikimą su 3b klasės mokiniais  pratęsė buvusi gimnazijos abiturientė Elena Vaitekutytė- Brazdžionienė. Po mokyklos ji baigė prancūzų kalbos filologiją  ir daug metų dirbo prancūzų kalbos mokytoja Kaune. Vaikams ypač patiko, kad susitikimo metu viešnia su jais truputį pakalbėjo prancūziškai, nes jie, dar būdami Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniais, mokėsi šios dainingos kalbos. Buvusi abiturientė buvo maloniai nustebinta vaikų prancūzų kalbos žiniomis. Baigdama savo pasakojimą Elena trečiokams palinkėjo išmokti kuo daugiau užsienio kalbų, nes taip atsiveria daugiau galimybių siekti savo svajonių.
Susitikimą su  XVI laidos abiturientėmis užbaigė Regina Underytė. Ji Vilniaus universitete baigė bibliotekininkystę ir visą gyvenimą paskyrė darbui su knygomis. Regina papasakojo apie savo mokyklinius metus, jiems dėsčiusius mokytojus ir klasės draugus. Ji pabrėžė, kad mokykliniais metais prasidėjusi draugystė gali trukti daug   metų, nes savo klasės draugus per 12 mokykloje praleistų metų gali pažinti geriausiai. Svarbu, baigus mokyklą ir toliau palaikyti ryšį su buvusiais klasės draugais. Regina  daug metų yra XVI laidos abiturientų susitikimų iniciatorė ir organizatorė. 2019 metais jų laida minės 60 metų po gimnazijos baigimo. Vaikams šis skaičius padarė didelį įspūdį.
Susitikimo pabaigoje viešnios atsakė į vaikų pateiktus klausimus.
Ačiū, Reginai, už pagalbą organizuojant šį nuostabų skirtingų kartų Šeduvos gimnazijos mokinių susitikimą.