Pasitikdami gimnazijos šimtmetį Ib klasės mokiniai įsitraukė į projektą „100 susitikimų“ ir susitiko su Virginija Linkaite. Mergina yra VIII Šeduvos gimnazijos laidos abiturientė, buvusi mokytojos V. Diržinauskienės auklėtinė, dabar dirbanti stiuardese.
Iš pradžių mergina papasakojo apie savo patirtus nuotykius ir išgyvenimus mokykloje, kaip sekėsi mokslai. Vėliau sužinojome, kokių savybių ir žinių reikia norint dirbti tokį darbą. Beje, pati Virginija pasirodė vilkinti uniforma, kaip kad būtų atkeliavusi į darbovietę, paaiškino, kas gali nutikti, jei darbe pasirodytų su netinkama apranga. Nors benraklasiai  ir nebuvo labai drąsūs užduodami klausimus, tačiau pokalbio pabaigoje jie vis tiek sužinojo atsakymus į pačius svarbiausius klausimus: kur stiuardesė yra nukeliavusi, kiek kainuoja praleisti dalykai mokykloje ir kiek galima uždirbti dirbant tokį darbą.
Greta Kemzūraitė, Ib klasės mokinė