Pasakos – neatsiejama vaikystės dalis. Pasakų skaitymas, sekimas ugdo vaikų kalbinius gebėjimus, turtina žodyną. Kūrinių inscenizavimas padeda vaikui intuicijos ir fantazijos dėka atskleisti savyje kūrybinį pradą, pažinti pasaulį. Vykdant projektą ,,Mažais žingsneliais į pasakų šalį“  siekiau įtraukti mokinius  į stebuklingą pasakų pasaulį. Projektinė veikla nuteikė mokinius aktyviems kūrybiniams ieškojimams.

O kokia gi vaikiška pramoga be linksmo žaidimo? Perskaitę pasaką „Pirštinė“ mokiniai nuotaikingai ją suvaidino. Visa 6-oji specialioji klasė „apsigyveno“ pirštinėje.Bibliotekininkės manymu, kad kuo dažniau susitikdami su pasakų personažais vaikai per emocinius išgyvenimus lengviau suvoks vertybes, bus plėtojami jų kalbiniai gebėjimai, kuriant ir veikiant drauge, stiprės mokinių  tarpusavio santykiai.