Lapkričio 9 dieną į gimnaziją buvo atvykusi organizacijos ,,Kastu“ atstovė. Ši organizacija padeda jauniems žmonėms įstoti į užsienio aukštąsias mokyklas, kuriose atsiveria naujos galimybės. Lektorė pasakojo apie ,,Kastu“ veiklą, užsienio (Anglijos, Danijos, Olandijos, Suomijos, Švedijos ir net Kinijos) universitetus bei švietimo sistemas, bendruosius stojimo reikalavimus, studijų užsienyje privalumus ir perspektyvas: nemokamas/finansuojamas mokslas, studijų kokybė, tarptautinės pažintys, šilti dėstytojų ir studentų santykiai, užsienio kalbų tobulinimas, trumpesnė studijų trukmė. Paskaitos metu griovėme mitus apie studijas užsienyje ir lyginome jas su studijomis Lietuvoje. Aktyviausi susitikimo dalyviai buvo apdovanoti prizais.
Mantas Lilionis,  IIIb