Jau antrus metus Šeduvos gimnazijos pradinukai dalyvauja Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro  inicijuotoje akcijoje „Apibėk mokyklą“. Akcijos „Apibėk mokyklą“ tikslas – nepriklausomai nuo vaikų asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus  daugiau judėti, pagerinti fizinę ir psichinę sveikatą. Akcijos metu kiekvieną dieną mokiniai ir mokytojai išeina į lauką ir apie 15 min. bėga (arba sparčiu žingsniu eina, jeigu dėl  fizinės būklės netinka bėgimas) aplink savo mokyklą. Bėgimo laikas – tai ir bendravimo laikas, kada galima pabūti kartu su savo draugais ar pabendrauti su mokytoju kitoje aplinkoje. Vaikai pabuvę lauke, atsipalaiduoja, geriau jaučiasi, nes daugeliui patinka bėgioti. Į klases jie sugrįžta žvalesni, linksmesni, darbingesni, atidesni ir aktyvesni.