Skambant varpeliui, pirmokų vedini abiturientai susirinko  į paskutinio skambučio šventę.  Paskutiniojo skambučio šventė – ko gero, kiekvienam abiturientui įsimintiniausia diena mokykloje. Šiais metais Šeduvos  gimnazija į gyvenimą išlydi  47   XIII -osios laidos abiturientus. Ne mažiau ši šventė svarbi ir  jų tėveliams,   mokytojams,  gimnazijos administracijai.
Abiturientų pasveikinti atvyko Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis, Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys, Šeduvos parapijos klebonas, tėveliai,  draugai.  Direktorius, svečiai, pradinių klasių mokytojos, auklėtojos linkėjo abiturientams sėkmės laikant egzaminus, atkaklumo įveikiant  gyvenimo iššūkius.  Ne vieną abiturientą iki ašarų sujaudino klasių auklėtojų  Rožės Dilienės ir Virginijos Karanauskienės linkėjimai. Virginija Karanauskienė kartu su muzikos mokytoja Rita Ivoškiene linkėjimus palydėjo daina. Meras  A. Čepononis  abiturientei Urtei  Žukauskaitei  įteikė   Šeimų paramos fondo premiją.  Abiturientai  aktyviai dalyvavo  gimnazijos gyvenime, tad šiltai ir jautriai su jais atsisveikino tautinių šokių, šokio studijos „Vaivorykštė“,  gimnazijos  laikraščio „Mes“, Lyderystės mokyklos, gimnazijos orkestro,  dainavimo studijos „Bongo“  vadovai ir pasiliekantys draugai.
Abiturientai vienuoliktokams paliko testamentą ir gimnazijos raktą, prisakydami saugoti ir tausoti gražią mokyklą,  jos aplinką ir tradicijas.
Ir vėl suskmabęs varpelis nedrąsaus pirmoko rankoje  palydėjo  abiturientus į jų gyvenimo kelią.