MISIJA
Padėti kiekvienam mokiniui, atsižvelgiant į jo poreikius ir gebėjimus, įgyti kokybišką išsilavinimą, laiduojantį sėkmingą integraciją visuomenėje, suformuoti besimokančią gimnazijos bendruomenę.

VIZIJA
Šeduvos gimnazija – įgyvendinanti ,,Mokyklos visiems“ strategiją, teikianti pradinį, pagrindinį, vidurinį, specialųjį pradinį, specialųjį pagrindinį, specialųjį darbinį, specialųjį ikimokyklinį išsilavinimą, plėtojanti meninę pakraipą, kurianti naujas edukacines aplinkas įstaiga, siekianti tapti moderniu bendruomenės švietimo centru, o Specialiojo ugdymo skyrius – specializuotu specialiojo ugdymo ir konsultavimo centru Šiaulių apskrityje. Tai atvira, lanksti, nuolat tobulėjanti ir kokybę gerinanti, bendradarbiavimo ir partnerystės ryšiais besiremianti organizacija.

FILOSOFIJA
Vertiname visus bendruomenės narius kaip asmenybes, turinčias skirtingus poreikius ir gabumus. Mes dirbame kurdami skatinančią ir saugią aplinką, kurioje kiekvienas puikiai jaučiasi.