Šeduvos gimnazijos šokių studijos ,,Vaivorykštė“ šokėjai dalyvavo  Panevėžyje vykusiame III tarptautiniame šokių konkurse ,,Cristmas stars 2016“.

Pradinių klasių mokinių grupės ,,Vaivorykštė-žalia“ šokis ,,Vaiduokliukai“ šou šokio kategorijoje komisijos buvo įvertinti II vieta, o vyresniųjų grupės ,,Vaivorykštė-geltona“ šokis  ,,Muzika mano viduje“ šiuolaikinio šokio kategorijoje įvertintas I vieta ir laimėjo III vietos laureatų taurę. Visi šokėjai apdovanoti medaliais ir saldžiomis dovanomis. Kolektyvui įteikti padėkos raštai ir diplomai.  Džiaugiuosi savo šokėjų laimėjimais.

Šokio mokytojas Astijus Poška