Balandžio 19 dieną mums, 5b klasės mokiniams, etikos ir istorijos pamokos vyko Vilniuje. Aplankėme keletą įdomių objektų. Vienas iš aplankytų pastatų buvo televizijos bokštas. Šio statinio aukštis yra toks kaip 55 aukštų namo, t.y. 325 metrai. Po to pabuvojome Lietuvos nacionaliniame  muziejuje – didžiausioje Lietuvos istorinio kultūros paveldo saugykloje. Tai seniausias mūsų šalies muziejus. Jo ištakos – 1855 m. įkurtas Senienų muziejus. Paskui aplankėme Vilniaus arkikatedrą. Sukalbėjome maldas, apžiūrėjome pastatą ir nužingsniavome į Valdovų rūmus. Ten susipažinome su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija, literatūra, muzika ir asmenybėmis bei didžiųjų kunigaikščių dvaro buitimi. Pamatėme senus pastato griuvėsius, kaip viskas atrodė seniau. Po to keliavome prie Trijų Kryžių. Tai paminklas, pastatytas ant Kreivojo kalno (aukštis nuo papėdės 64-65 m ir 75-76 m virš Vilnelės lygio). Ši išvyka mums labai patiko, nes sužinojome daug naujo ir įdomaus!