„Matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.“ – Antuanas de Sent Egziuperi „Mažasis princas“. Gegužės 19-ą dieną Šeduvos gimnazijos teatro trupė „Vaidiname prancūziškai“ dalyvavo XVII-ame tarptautiniame mokinių frankofoniško teatro festivalyje „Pirmoji uždanga“ Alytuje. Visus dalyvius jungia meilė scenai ir prancūzų kalbai. Scena suartina, išskleidžia sparnus, kad galėtum pakilti vis aukščiau ir aukščiau. Vaidinant teatre neprivaloma būti savimi. Visas pasaulis yra teatras, o mes – aktoriai, bet kiekvienas skirtingai galime įsijausti ir perteikti savo emocijas ir jausmus kitiems.
Mūsų spektaklis „Mažojo princo susitikimas su lape“ buvo nominuotas kaip europietiškiausias. Pagrindinius vaidmenis atlikę Vilius ir Giedrė buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis kaip geriausi aktoriai. Taip pat gavome nominaciją ir už gražiausius sceninius kostiumus.
Į namus grįžome dainuodami tiek prancūziškas, tiek lietuviškas dainas ir kūrėme planus sekantiems metams, kokį gi spektaklį pasirinkti.