Gegužės 17 dieną ketvirtokai vyko pramogauti į mokomąją-pažintinę ekskursiją Bubiuose „Linksmosios karinės pratybos“, kurią organizavo mokytoja Ilona Kučienė. Pratybų tikslas –  per sportą ugdyti aktyvią, sąmoningą, pilietišką asmenybę, gebančią bendrauti ir bendradarbiauti. Miške  vaikus pasitiko „Karinių miško pajėgų štabo“ karininkai. Majoras Skausmas buvo labai „griežtas ir reiklus“, jis pravedė rikiuotę.

Visi mokiniai turėjo galimybę apsirengti karinėmis aprangomis, pasijusti tikrais kariais. Karininkė „Siaubė“ užmaskavo veidus, paaiškino kaip atlikinėti užduotis, paskirstė visus į būrius, išdalino žamėlapius, kompasus ir linksmos karinės pratybos prasidėjo! Buvo  keturios originalios užduotys, tarp kurių – saugus pasivažinėjimas keturračiais. Paskutiniame poste vėl susitiko visi būriai. Prie laužo buvo paskelbti rezultatai, valgoma kareiviška košė, geriama arbata. Ir, žinoma, visi dalyviai fotografavosi. Ketvirtokai buvo laimingi ir džiaugėsi tokia linksma pramoga!