„Laimingas tas, kuris džiaugsmingai dirba ir

džiaugiasi darbais, kuriuos padarė“.

J. V. Gėtė

Kovo 10 dieną vyko 5-oji Lietuvos pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija „Profesijos seniau ir dabar“. Jau tradiciniu tapusį renginį organizavo Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokytojos Jūratė Juškienė ir Inga Rutkauskienė.

Šiais metais konferencijoje dalyvavo net  101 mokinys iš Radviliškio, Šiaulių, Kėdainių, Akmenės, Zarasų miestų ir rajonų. Buvo pristatyti 48 įdomiai ir kūrybiškai parengti pranešimai: pateiktys, stendai, inscenizacijos ir net dainos. Konferencijoje mokiniai susipažino su įvairiausiomis profesijomis, darbo pasauliu, amatais, mokėsi viešojo kalbėjimo ir aktyvaus klausymosi. Visiems dalyviams buvo svarbi galimybė pasidalinti savo svajonėmis, kuo nori būti užaugę. Mokytojai, kurie padėjo mokiniams pasiruošti konferencijai, taip pat neliko abejingi – džiaugėsi gautomis padėkomis, dėkojo už pozityvius įspūdžius ir kokybišką, išliekamąją vertę turintį renginį, gražiais savo atsiliepimais pasidalino ir viešojoje erdvėje, socialiniuose tinkluose.

Vienas iš konferencijos tikslų – užmegzti naujus tarpmokyklinius ryšius – išsipildė su kaupu, jau pradėta bendradarbiauti generuojant idėjas ir kurti naujus projektus su mokyklomis iš regionų, su kuriais iki šiol nebuvo bendrauta.

Visi konferencijos „Profesijos seniau ir dabar“ dalyviai apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir Šeduvos gimnazijos padėkos raštais.