Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kaip įprasta kiekvienais metais, gegužės mėnesį gausu lengvosios atletikos varžybų. Pradžioje varžybos vyksta rajono mastu, o komandos laimėjusios pirmąsias vietas rajone, dalyvauja respublikinėse zoninėse, tarpzoninėse ir finalinėse varžybose. Rajono mokinių kroso varžybose Šeduvos gimnazijos bėgikai visuose amžiaus grupėse iškovojo antrąsias vietas. Rajono keturkovės varžybose Šeduvos sportininkai liko be apdovanojimų. Tačiau lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose Šeduvos gimnazijos sportininkai padėtį pataisė. Merginos po šešių rungčių, iškovojo 4 pirmas ir 2 antras vietas ir komandinėje rikiuotėje buvo nepralenkiamos – laimėta I vieta. Vaikinai po šešių rungčių turėjo savo sąskaitoje 2 pirmas, 2 antras ir 2 trečias vietas ir komandinėje rikiuotėje liko antri.