Du savaitgalius iš eilės, Kaune ir Vilniuje, vyko jaunių merginų Lietuvos tinklinio čemponato varžybos. Tose varžybose dalyvavo debiutantės – Radviliškio ŠSPC tinklininkės, pernai dalyvavusios jaunučių grupėje,o šiais metais pradėjusios kovas ir vyresnių grupėje. Čempionate dalyvauja stipriausios Lietuvos sporto mokyklų komandos, puoselėjančios senas tinklinio tradicijas. I ture Kaune Raviliškio tinklininkės išmėgino jėgas su Kauno komandomis. Teko pripažinti pralaimėjimą vienodu skirtumu 0:3. Ne ką geriau sekėsi ir Vilniaus ture, tokiu pat skirtumu pralaimėta Vilniaus ir Alytaus komandoms. Tačiau tinklininkės įgijo patirties, susipažino su geriausiomis savo amžiaus žaidėjomis, padarė išvadas ir laukia naujų varžybų. Kovo mėnesį Jonavoje vyks III turas.