Pasitinkant Naujuosius metus Šeduvos gimnazijos sporto salėje rinkosi  merginų tinklinio komandos. Antrą kartą organizuotame renginyje panoro dalyvauti penkios komandos. Dalyvavo Šeduvos bendruomenės moterų komanda „Smiltė“, buvusios Šeduvos gimnazijos mokinės, šiuo metu studijuojančios įvairiuose Lietuvos miestuose,  bet visada maloniai grįžtančios ir laukiamos buvusioje mokykloje.  Kažkada  gynusios mūsų mokyklos garbę sportinėse varžybose. Taip pat dalyvavo net trys gimnazijos merginų komandos, kurios buvo susiskirsčiusios pagal amžiaus grupes: jaunučių, jaunių ir jaunimo komandos. Varžybos vyko rato sistema, kai kiekviena komanda išbando savo jėgas su kitomis komandomis. Intrigos netrūko.  Nemažai susitikimų baigėsi minimalia vienos ar kitos komandos pergale.  Tai parodė, kad komandos buvo panašaus pajėgumo. Vis tik geriausiai sekėsi  „Smiltės“ komandai. Ji jau antrus metus iš eilės tapo nugalėtoja.  Antrą vietą ir didžiausią pažangą pademonstravo „Jaunių“ komanda. Pernai likusios be apdovanojimų, šiemet finaliniame susitikime, tik po atkaklios kovos ir dėl patirties stokos,  nusileidusios „Smiltės“ komandai. Trečią vietą iškovojo komanda -„Studentės“, kurios parodė charakterį, kaip reikia kovoti iki galo. Pralaiminėdamos dideliu skirtumu „jaunučių“ komandai reikiamu metu susikaupė ir išplėšė pergalę. Tad „jaunutės“ tenkinosi ketvirta vieta, o visus susitikimus pralaimėjusios, tačiau garbingai kovojusios „Jaunimo“ komandos žaidėjos liko penktoje vietoje.