Spalio 19-25 dienomis gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje vyko mokinių darbų paroda ,,Rudens kraitė“, kurią jau keletą metų organizuoja mokytojos Laimutė Andriuškevičienė ir Audronė Petraitienė. Jų išauginti ir „atgiję“ moliūgai kvietė pasigrožėti mokinių kūrybiniais darbais.

Rudens aruodas labai gausus, tad ant stalų išsirikiavo įvairiausios būtybės, pagamintos iš daržo, sodo ir miško gėrybių: mašinos, laivai, keisti žmogeliukai, ežiukai, pelytės, kirmėliukai… Visus stebino ateiviai, didžiulė žuvis, gulbė ir animacinio filmo herojus Pimpačkiukas! Parodą aplankė ir pradinių klasių mokiniai bei mokytojos. Džiaugiamės vaikų kūryba ir išradingumu, dėkojame mokytojoms ir tėveliams už bendradarbiavimą.