Kreipimasis dėl 2% paramos

Gerbiami Šeduvos gimnazijos mokinių tėveliai, šeduviai ir visi mūsų gimnazijai bei švietimui neabejingi žmonės.

Nuoširdiai dėkojame už moralinę ir materialinę paramą gimnazijai.

Ši neįkainojama parama padeda mums auginti mokyklą, teikia didelių vilčių mūsų visų ateičiai.

Ir 2016 – aisiais metais pagal Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nuostatas įtvirtinta nuolatinio beidirbančio Lietuvos gyventojo teisė pajamų mokesčio dalimi(iki 2 procentų) paremti ir mūsų gimnaziją.

Tai nepareikalaus iš Jūsų papildomų materialinių išlaidų. Tam reikia užpildyti bei pateikti mokesčių administratoriui, kurio veiklos teritorijoje Jūs nuolat gyvenate, nustatytą FR0512 formą gautą iš valstybinės mokesčių inspekcijos, interneto arba iš gimnazijos raštinės ar buhalterijos.

Primename, kad prašymą valstybinei mokesčių inspekcijai reikia pateikti iki 2017 m. gegužės 1 d.

Prašymą taip pat galima užpildyti ir internetu – valstybinės mokesčių inspekcijosinterneto svetainėje www.vmi.lt skelbiama prašymo forma.

Nepamirškite nurodyti skiriamo procento dydį. Jeigu paramą skiriate kelioms įstaigoms, formoje FR0512 reikia įrašyti visas įstaigas ir nurodyti kiekvienai įstaigai skiriamą procento dydį.

Mokestinis laikotarpis – 2016 m.

Buveinės (gimnazijos) adresas – Pilies g. 17, Šeduva, Radviliškio rajonas.

Banko sąskaita LT467300010036113492, Swedbankas

Įmonės kodas 290671780

Būtume labai dėkingi, jeigu Jūs ar Jūsų artimi žmonės atsilieptumėte į šį prašymą. Iš paramos gautų lėšų paskirstymą bei panaudojimą kontroliuoja gimnazijos taryba, atsiskaitoma tėvų susirinkimuose.

Detalesnę informaciją teikia gimnazijos direktorius, raštinė, buhalterija.

Telefonas: (8422)68230.

Interneto svetainė: www.seduva.radviliskis.lm.lt.