Balandžio 13 dieną Papilės Simono Daukanto gimnazijoje vyko respublikinė 1 – 4 klasių mokinių ir mokytojų gamtotyrinė – kraštotyrinė konferencija „Pažinkime savo kraštą“. Konferencijos tikslas – pasidalinti gerąja patirtimi, kaip tobulinti mokinių supratimą apie gamtinę, istorinę ir kultūrinę aplinką, taikant patrauklius, įdomius mokiniui veiklos metodus. Ir mokiniai, ir mokytojai pasakojo apie lankytinas savo krašto vietas, apie žymius žmones, dalijosi patirtimi apie atliktus stebėjimus ir tyrimus.

Dirbdami kartu ir išsiskirstę į grupes išklausėme 39 pranešimus. Pagrindinius pranešimus skaitė Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto, dizaino katedros dėstytoja, projektų koordinatorė dr. Ingrida Veliutė ir Šiaulių jaunųjų turistų centro neformaliojo ugdymo (kraštotyra) mokytoja metodininkė, jaunųjų kraštotyrininkų „Mikelių mokyklos“ vadovė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos dorinio ugdymo (etika) mokytoja metodininkė Rita Margevičienė. Tikimės, kad ateityje mūsų laukia dar ne vienas malonus susitikimas.