Kovo 24 d. Šeduvos gimnazijos šokių studijos ,,Vaivorykštė“ šokėjai dalyvavo Kaune vykusiame respublikiniame šiuolaikinio ir modernaus šokio festivalyje-konkurse ,,Šokio erdvėje-2018“. Festivalyje dalyvavo šokių grupės iš daugelio Lietuvos miestų. Konkuretai buvo pakankamai stiprūs, bet šeduviečiai jiems nei kiek nenusileido. Norime pasidžiaugti, kad komisija pastebėjo mūsų šokius ir įvertino. Šokis ,,Į tave“ laimėjo III vietą, ,,Pasiklydęs žmogus“- III vietą, o šokis ,,Kai sirpsta vyšnios…“ – II vietą. Smagu, kad būdami iš mažo miestelio galime sėkmingai varžytis su šokėjais iš didžiųjų Lietuvos miestų. Džiaugiamės savo pasiekimais, bet žinome, kad tik bendras ir atsakingas darbas leidžia pasiekti norimus rezultatus.