GIMNAZIJOS SAVIVALDA

2016-2017 m. m.

Klasių seniūnai ir tėvų komitetų pirmininkai

Klasė

Klasės seniūnas

Klasės tėvų komiteto pirmininkas

1a

Šereiva Augustas

Dimitrijeva Sabonienė Alina

1b

Marčiūtė Kornelija

Marčiuvienė Ernesta

2a

Mockus Emilijus

Mockienė Laura

2b

Paškevičius Eimantas

Kareniauskienė Ona

3a

Ivoškevičius Gabrielius

Kondrotienė Inga

3b

Povilaitis Laimonas

Palapienė Donata

4a

Lekavičiūtė Jurtė

Ramanauskienė Edita

4b

Čapaitytė Emilija

Butkienė Reda

4c

Tverijonas Robertas

Pelenytė Stasiūnienė Aksana

5

Šablevičiūtė Rugilė

Brazienė Andžela

6a

Bieliūnaitė Kamilė

Pelenytė Stasiūnienė Aksana

6b

Kudriavcevaitė Vesta

Donelienė Viktorija

7a

Petraitytė Ugnė

Skromanienė Sandra

7b

Valčiukas Dovydas

Kemzūrienė Renata

8a

Žilinskaitė Liveta

Čaplinskienė Inga

8b

Mamonaitė Ugnė

Gumbrienė Ovidija

Ia

Anužytė Karolina

Gladkienė Ingrida

Ib

Koriznaitė Karolina

Lukoševičiūtė Irma

Janulienė Alma

IIa

Blužaitė Odeta

Zaborskienė Asta

IIb

Gedvilaitė Emilija

Varkulytė Jolanta

IIIa

Šereivaitė Gabija

Dauneckienė Vida

IIIb

Akučka Audrius

Čiūdarienė Aušra

IVa

Puzaitė Kamilija

Zarankienė Irena

IVb

Norvaišaitė Ugnė

Krasauskienė Rima

2–3–4 specialioji

Duršliokas Mantas

Damanskienė Rita

5–6 specialioji lavinamoji

Stonkus Modestas

Mačiulis Rolandas

6 specialioji

Kazlauskas Edvinas

Adomickienė Rita

7 specialioji lavinamoji

Onaitytė Alvyda

Šalkauskienė Tamara

8–9–10 lavinamoji

Kasputytė Viktorija

Sugaudė Raimonda

8–9 specialioji lavinamoji

Darulytė Dovilė

Darulis Šarūnas

10 specialioji lavinamoji

Savelevaitė Daiva

Macienė Nijolė

I–II socialinių įgūdžių ugdymo

Butautas Paulius

Vaičiulienė Vaida

III socialinių įgūdžių ugdymo

Augustytė Aistė

Žitkevičienė Virgina


GIMNAZIJOS TARYBA

Gimnazijos tarybos pirmininkė Gladkienė Ingrida

Mokiniai

Tėvai

Mokytojai

Bendruomenės atstovai

Bardauskaitė Emilija, Ib

Brazienė Andžela

Andriušaitienė Zita

Čiūdarienė Aušra

Kanapė Pijus, IIb

Dauneckienė Vida

Diržienė Engrita

Zarankienė Irena

Kvietelaitytė Goda,8b

Gladkienė Ingrida

Hokušienė Inga

 

Puidokas Giedrius, IIb

Kiela Vaidas

Ivoškevičienė Eglė

 

Varanauskaitė Austėja, IVb

Kondrotienė Inga

Lapinskienė Elvyra

 

Žilinskaitė Monika, IVb

Peleckis Remigijus

Paškevičius Arūnas

 

Žilinskaitė Liveta, 8a

Žitkevičienė Virgina

Šlivinskaitė Rita