Mokytojų sąrašas 2017 – 2018 mokslo metai

000 mokytojų kolektyvas

Etika

  • mokytojas metodininkas Astijus Poška,
  • vyresnioji mokytoja Rita Šlivinskaitė.

Tikyba

  • vyresnioji mokytoja Auksė Čiūrienė.

Lietuvių kalba

  • mokytoja metodininkė Virginija Diržinauskienė,
  • mokytoja metodininkė Laima Kulbeckienė,
  • mokytoja metodininkė Diana Variakojienė.

Anglų kalba

  • mokytoja metodininkė Asta Česnauskienė,
  • mokytoja metodininkė Virginija Karanauskienė,
  • mokytoja ekspertė Salomėja Krencienė
  • vyresnioji mokytoja Jolanta Stukonienė.

Prancūzų kalba

  • mokytoja metodininkė Virginija Butvilienė.

Rusų kalba

  • vyresnysis mokytojas Vytautas Mockevičius,
  • mokytoja metodininkė Zita Andriušaitienė,
  • vyresnioji mokytoja  Jūratė Petraitienė.

Fizika

  • vyresnioji mokytoja Milda Baltuškienė.

Informacinės technologijos

  • mokytoja metodininkė Rima Juškienė.

Matematika

  • vyresnioji mokytoja Aušra Aleknienė,
  • mokytoja metodininkė Regina Krivickienė,
  • vyresnysis mokytojas Arūnas Paškevičius,

Chemija

  • mokytoja metodininkė Rita Kersnauskienė.

Biologija

  • vyresnioji mokytoja Irena Augulienė,
  • vyresnioji mokytoja  Rita Kersnauskienė.

Gamta ir žmogus

  • vyresnioji mokytoja Irena Augulienė,
  • mokytoja metodininkė Rita Kersnauskienė.

Istorija

  • vyresnioji mokytoja Inga Dryžaitė,
  • mokytoja metodininkė Jolanta Sabutienė.

Pilietiškumas

  • mokytoja Rita Šlivinskaitė.

Dailė

  • mokytoja metodininkė Jolanta Akučkienė.

Kūno kultūra

  • mokytojas metodininkas Arūnas Bagdonas,
  • mokytojas metodininkas Tomas Belko,
  • vyresnysis mokytojas Vigantas Tarbūnas,
  • vyresnioji mokytoja  Kristina Tvarijonaitė (vaiko priežiūros atostogose).

Šokis

  • mokytojas ekspertas Astijus Poška.

Technologijos

  • mokytoja ekspertė Inga Hokušienė,
  • mokytojas metodininkas Vidmantas Skestenis.

Geografija

  • vyresnioji mokytoja Egita Brazienė.

Muzika

  • mokytojas metodininkas Kęstutis Meškauskas,
  • mokytoja Rita Ivoškienė.

Ekonomika

  • mokytoja Milda Baltuškienė.

Meninio ugdymo pedagogė

  • mokytoja Dovilė Šerpetauskienė.

Logopedė

  •  Ingrida Šukytė.

Specialioji pedagogės – logopedės

  •  Aušra Mickutė.
  •  Nijolė Valčiukienė.

Socialinė pedagogės

  •  Rožė Dilienė,
  •  Rima Varanauskienė.

Ugdymo karjerai koordinatorė

  • mokytoja  Rožė Dilienė

Pradinių klasių mokytojos

  • mokytoja metodininkė Vaida Čepienė,
  • mokytoja metodininkė Jūratė Juškienė,
  • mokytoja metodininkė Ilona Kučienė,
  • mokytoja metodininkė Daiva Mačiūnienė,
  • mokytoja metodininkė Lina Paškevičienė,
  • mokytoja metodininkė Aušra Poškienė,
  • mokytoja metodininkė Inga Rutkauskienė,
  • mokytoja metodininkė Elvyra Lapinskienė.

Specialiųjų klasių mokytojai

  • vyresnioji mokytoja Laima Andriuškevičienė,
  • mokytoja metodininkė Loreta Butkienė,
  • mokytoja metodininkė Engrita Diržienė,
  • vyresnioji mokytoja Audronė Petraitienė,
  • vyresnioji mokytoja Virginija Pranienė,
  • mokytoja metodininkė Arnolda Šukienė,
  • mokytoja Sandra Skromanienė,
  • mokytoja Neringa Švėgždienė,
  • mokytoja Dovilė Grinevičienė (vaiko priežiūros atostogose),
  • mokytojas metodininkas Arūnas Bagdonas,
  • vyresnioji mokytoja Virginija Budrienė.