Pirmą gegužės sekmadienį pasaulyje minima Motinos diena. Visi skubėjome pasveikinti savo mamą. Žodžiu, apkabinimu, gėle ar kita dovana, galbūt – mintimis…
Gegužės 4 dieną Specialiojo ugdymo skyriuje logopedė Nijolė Valčiukienė organizavo  renginį  „Tau, Mama“. Atvykusios mamos smalsiai apžiūrinėjo mokinių piešinių parodą ir džiaugėsi atpažinusios savo veidą. Šventę jausmingu teatralizuotu eilių skaitymu pradėjo mokytojos ir jų padėjėjos. Mokiniai savo gražiausius, švelniausius jausmus mamoms išsakė eilėmis, dainomis, šokiu ir inscenizacija. Visus sužavėjo į renginį atvykusio panevėžiečio Antano Kairio sukamos „šarmankos“  melodijos. Šis Lietuvoje retas instrumentas – nedidelius vargonus primenanti dėžė ant ratų – vadinamas ryla.  Mokinių, pedagogų darbas ir pastangos buvo įvertintos – mamos šypsojosi ir negailėjo plojimų. Ši šventė – nuoširdi ir prasminga vaikų dovana visoms motinoms.