Kovo 1 dieną  Šeduvos gimnazijoje vyko  teatro pamokos ,,Tetras kitaip“. Tai  Švietimo ir mokslo ministerijos finansuoto  projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“  baigiamasis renginys.   Iš visų projekto metu įgyvendintų veiklų mokiniams labiausiai patiko netradicinės pamokos  Asmenybės ugdymo centro ,,Motus“ Kaukių akademijoje.  Todėl nuspręsta į gimnaziją pakviesti teatro mokytoją Gintarę Čepukonytę. Pamokų  metu teatro mokytoja  mokiniams papasakojo, ko reikia, kad būtų sukurtas spektaklis, kaip teatro metodai padeda tapti atvira, iniciatyvia, reflektyvia, bendraujančia ir bendradarbiaujančia, kūrybinga asmenybe. Aktyvių užsiėmimų metu, ieškant atsakymų ir reflektuojant, per teatro improvizacijas buvo bandoma surasti, pažinti ir praplėsti asmenybės ribas. Mokiniai dirbdami grupėse sukūrė trumpus spektaklius, kuriuos  pristatė žiūrovams, savo draugams. Pamokos  baigėsi  linksmais  sceninio judesio pratimais.  Mokiniai sulaukė  teatro mokytojos pagyrų už kūrybiškumą, atvirumą, beribę fantaziją, drąsą reikšti mintis scenoje.  Visi vieningai sutarė, kad tokios pamokos ne tik išlaisvina mokinių kūrybiškumą, bet ir praplečia jų pasaulėžiūrą, skatina domėtis įvairiomis gyvenimo sritimis.