Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Nuo kovo 15 d. iki kovo 23 d. Šeduvos gimnazijos tinklininkės ir tinklininkai dalyvavo trijuose turnyruose. Pirmasis turnyras vyko Raudondvaryje, kur dalyvavo mišrios komandos. Šeduvos gimnazijos garbę gynė dvi komandos. Šeduvos gimnazijos I-oji komanda be didesnio vargo tapo šio turnyro nugalėtoja. Šeduvos gimnazijos II-oji komanda užėmė penktą vietą.
Lietuvos mokyklų žaidynių rajono varžybose Šeduvos gimnazijos vaikinai ir merginos iškovojo pirmąsias vietas ir kelialapį į zonines varžybas.
Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose Kelmėje susirinko šešių rajonų stipriausios vaikinų ir merginų komandos. Šeduvos gimnazijos merginų komanda parodė tvirtą charakterį. Pirmame susitikime su Kuršėnų Lauryno Ivinskio tinklininkėmis neturėjo didelio vargo ir nugalėjo 2:0. Antrame rate teko išbandyti jėgas su pajėgia Tytuvėnų gimnazijos komanda ir teko pripažinti varžovių pranašumą 0:2. Tačiau svarbiausios rungtynės buvo sekančios, nes tik pergalė garantuoja patekimą į tarpzonines varžybas. Varžovės, Joniškio Aušros gimnazijos tinklininkės, su kuriomis jau teko šį sezoną žaisti net tris kartus, ir du kartus pripažinti priešininkių pranašumą. Didžiulis noras ir komandinis darbas davė vaisių – Šeduvos merginos nugalėjo varžoves 2:0 ir pateko į finalą bei tarpzonines varžybas, kartu su Tytuvėnų tinklininkėmis.
Šeduvos gimnazijos vaikinai šiame etape užėmė 5-6 vietas.