Pasibaigus mokslo metams, mokykloje vis dar šurmuliavo mokiniai, buvo labai linksma! Vyko vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Aš, tu ir vasara 2017“.  Vaikai žaidė, šoko, keliavo ir kitaip linksmai leido laiką.

Pirmąją  stovyklos dieną dalyviai vyko į Betygalą, ten susitiko su Raseinių rajono Betygalos gimnazijos stovyklautojais, aplankė miestelio įžymias vietaseinių Garbės pilietė. Po ekskursijos Betygalos gimnazijoje vyko žaidimai ir šokiai.

Antroji stovyklos diena buvo skirta kūrybai. Stovyklautojai susitiko su dailės ir šokių mokytojais. Visi lipdė dirbinius iš molio. Šoko įvairius šokius, filmavosi ir kūrė filmą.

Trečiąją dieną vyko į Širvintas. Pakeliui aplankė Upytės linų muziejų. Užlipę į Krekenavos apžvalgos bokštą, pasigrožėjo apylinkėmis. Didelį įspūdį vaikams paliko apsilankymas ,,Vikingų kaime“. „Vikingų amžiaus“ muziejuje jie galėjo pakilnoti kalaviją, skydą, pasimatuoti šarvus ir šalmą, paragauti senovinio maisto ir patirti, kuo gyveno to laiko žmonės.

Ketvirtąją ir penktąją stovyklos dienas mokiniai praleido Baisogalos gimnazijoje. Šeduviams ir baiss ir apylinkes. Susipažinti su šiuo kraštu padėjo Marijona Birutė Navakauskienė, muziejininkė, kraštotyrininkė, Raogaliečiams dalyvaujant karinėse pratybose, sportinėse, komandinėse varžybose, vyravo nuoširdi ir draugiška atmosfera. Vaikai susipažino su Baisogalos miestelio lankytinomis vietomis. Po linksmos diskotekos naktį praleido gimnazijos sporto salėje. Penktos dienos rytas prasidėjo bendrais pusryčiais ir aktyvia veikla prie Baisogalos tvenkinio.

Stovykla ,,Aš, tu ir vasara 2017“ dalyviams suteikė daug naujų įspūdžių, patirčių ir gerų emocijų.