Vasario 24 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje vyko jau tradicine tapusi viktorina pirmokėliams „100 dienų mokyklos takeliu“. Pirmokėliai susirinko iš penkių Radviliškio miesto bei rajono mokyklų: Radviliškio Vaižganto progimnazijos, Radviliškio Vinco Kudirkos, Gražinos pagrindinių mokyklų, Šeduvos gimnazijos ir Baisogalos mokyklos-darželio.

Kiekviena komanda turėjo gebėti atsakyti į užduotą klausimą, susijusį su matematikos ir lietuvių kalbos žinių patikrinimu. Klausimai buvo paprasti ir žaismingi, todėl pirmokėliams atsakymai nesukėlė streso ir sunkumų greitai pademonstruoti savo žinias. Komisija skyrė komandoms maksimalų balų skaičių. Suskaičiavus balus paaiškėjo, kad viktorinos „100 dienų mokyklos takeliu“ Šeduvos gimnazijos pirmokėliai tapo II vietos laimėtojais. Džiaugiamės  jų pasiekimu ir dėkojame juos paruošusioms mokytojoms.