Šimtas dienų mokykloje, šimtas mažų žingsnelių, žengtų pažinimo link – ne juokas. Jau tiek daug išmokta, sužinota ir suprasta. Pats laikas pasidžiaugti ir įrodyti visiems, kad pirmokai jau verti mokinio vardo. Vasario 14 dienos rytą 1a ir 1b klasių mokiniai, atvėrę savo klasių duris, buvo maloniai nustebinti. Tėveliai parengė siurprizą: iš vakaro papuošė pirmokų klases! Šiai dienai ruošėsi ir pirmokai. Vaikai puošėsi taip, jog aprangoje dominuotų pasirinkta spalva ar jos motyvai. Pradinių klasių mokytojos Vaida Čepienė ir Lina Paškevičienė pakvietė pirmokėlius į integruotą patyriminę pamoką – šventę „100 dienelių mokykloje“. Pirmokai margino oro balionus, skaitė, atsakinėjo į viktorinos klausimus, dėliojo iš kaladėlių skaičių 100, nuotaikingai šoko ir, svarbiausia, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti dirbdami komandoje. Šventės simboliu buvo pasirinktas oro balionas, raginantis pirmokus nesustoti, kilti aukštyn ir pirmyn. Mokytojos dėkojo vaikams už puikiai atliktas užduotis, skatino drąsiai, kantriai ir atidžiai eiti pažinimo keliu.

Malonių akimirkų stebėdami savo atžalas patyrė ir tėveliai. Jie mokinių veiklas įvertino gausiais plojimais, padėkos žodžiais ir saldžiomis dovanėlėmis. Tikimės, kad gera nuotaika ir džiugūs šimtosios dienelės prisiminimai ilgai pasiliks kiekvieno pirmokėlio širdies kertelėje ir padės sėkmingai skaičiuoti dar ne vieną šimtą dienų mokykloje.