8a klasės mokiniai prisidėjo prie projekto „100 susitikimų“ įgyvendinimo. Spalio 26 dieną jie pasikvietė į svečius Karoliną Balčiūnaitę, Tomą Tomkutę ir Ievą Milašiūtę – X laidos abiturientes. Atvykusios į susitikimą merginos prisiminė metus, praleistus gimnazijoje, pasakojo, kaip sekėsi mokytis, kokias išdaigas krėtė, kuo užsiimdavo po pamokų. Po to jos kalbėjo ir apie profesijos pasirinkimą. Karolina, dirbanti pardavimų sferoje bei studijuojanti Šiaulių universitete makro ir mikro ekonomiką, pasakojo, kokių gebėjimų ir žinių reikia norint pasirinkti šią mokslo sritį. Toma, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslo centro studentė, kalbėjo apie genetiko specialybę. Ieva, studijuojanti Klaipėdos valstybinėje kolegijoje bendrosios praktikos slaugą, pasakojo apie savo pasirinkimą. Aštuntokai ne tik įdėmiai klausėsi, bet ir uždavė klausimų, į kuriuos merginos išsamiai atsakė. Atsisveikindamos X laidos abiturientės palinkėjo mokiniams netingėti mokytis ir siekti savo tikslo.