Atsiliepiant į Šeduvos gimnazijos projektą ,,100 susitikimų“, skirtą gimnazijos 100-čio paminėjimui, 3b klasės mokiniai ir mokytoja Aušra Poškienė spalio mėnesio pradžioje  iniciavo susitikimą su gimnazijos 37 laidos abiturientu Rimantu Kairiu, kuris mūsų gimnaziją baigė 1980 metais. Susitikti su juo atėjo ir 2b klasės mokiniai su mokytoja Jūrate Juškiene.  Buvęs mūsų gimnazijos mokinys į susitikimą atsinešė savo klasės nuotraukų.
Vaikams buvo labai įdomu pamatyti, kad ir šis suaugęs vyras, kažkada, kaip ir jie dabar, buvo pradinukas, o svarbiausia, irgi lankė Šeduvos gimnaziją. Svečias su mažaisiais klausytojais pasidalino prisiminimais apie pirmuosius metus mokykloje, pirmąją mokytoją, klasės draugus, pamokas, būrelius. 3b ir 2b klasių mokiniams ypač įdomu buvo išgirsti apie buvusio mokinio ir jo klasės draugų nuotykius ir išdaigas vyresnėse klasėse. Po prisiminimų apie mokyklinius metus Rimantas Kairys papasakojo apie tai, kur mokėsi, kokią įgijo specialybę, o svarbiausia, kodėl būtent tą, veterinarijos gydytojo, specialybę pasirinko. Šiuo metu buvęs mūsų gimnazijos abiturientas vadovauja UAB ,,Šeduvos avininkystė“. Apie savo dabartinės darbovietės veiklą (kiek ir kokių avių augina, kur deda jų vilną) parodė pažintinį  filmuką.  Mokiniai galėjo ne tik  apžiūrėti, bet ir pačiupinėti svečio atneštus daiktus, padarytus iš avių vilnos: žaislus, kilimėlius, kepures, šlepetes ir kt. Susitikimo pabaigoje Rimantas Kairys  vaikams palinkėjo drąsiai siekti savo svajonių ir būti laimingiems.