2018–2019 mokslo metai Šeduvos gimnazijoje ypatingi: visa bendruomenė švenčia 100-ąjį gimtadienį. Įkvėpti parodos „100 istorijos akimirkų“ sėkmės, šiuos metus pradedame turėdami naują tikslą. Norime suorganizuoti 100 susitikimų su buvusiais mūsų mokyklos mokiniais.
Kiekviena gimnazijos klasė pasirinko po kelias buvusių mokinių laidas ir konsultuodamiesi su muziejaus darbuotoja rengia nuotraukų ekspozicijas bei susitikimus. Mūsų gimnazistams įdomu, kokioje mokykloje mokėtės Jūs, kuo svarbi gimnazija, kaip Jums sekasi dabar.
Mes tiesiame kartų tiltus ir maloniai kviečiame visus norinčius. Iš anksto susitarę galite atvykti vieni ar su buvusiais klasės draugais į gimnaziją ir pažiūrėti, kaip ji pasikeitė, aplankyti mokytojus, pasidalinti prisiminimais.
Dėl susitikimų laiko kreiptis į muziejaus darbuotoją Ingą Kielienę (telefofonu 868256581, el.paštu ingasimo@gmail.com)

Laukiame Jūsų visų.