Praėjusiais mokslo metais gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus 5-10 klasių mokiniai  dalyvavo pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“. Programos tikslas – plėsti dalyvių žinias apie akvakultūrą, skatinti žuvininkystės produktų vartojimą, supažindinti su karjeros galimybėmis Lietuvos akvakultūros sektoriuje. Mokytojams padedant mokiniai atliko  užduotis pratybų knygelėse, dalyvavo nuotolinėje pamokoje, lankėsi Šilutės PMC Žuvininkystės praktinio mokymo centre.

Spalio 19 dieną mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kurį vedė VšĮ SVEIKI SVEIKI direktorė Justina Tuleikienė. Mokiniai sužinojo, kaip atpažinti šviežią žuvį, kodėl valgyti žuvies patiekalus yra sveika. Mokiniai atliko ir praktinę užduotį – modelinu dekoravo šaukštelį, jį papuošė įvairiais vandens gyvūnais. Užsiėmimas mokiniams labai patiko. Pažintinės žuvininkystės programos metu vykdomos veiklos mokiniams yra įdomios, informatyvios ir naudingos.