Vieną gražų penktadienį septintokai mokėsi ne gimnazijoje, o pasirinko edukacinius užsiėmimus Kaune. Mokymosi kitaip dieną pradėjo Kauno pilyje ir jos muziejuje. Tada mokiniai apsilankė Istorinėje Prezidentūroje, kur suskirstyti į grupes turėjo atlikti orientacines užduotis apie Lietuvos prezidentus. Sėkmingai įveikę visas kliūtis ir pateikę atsakymus edukatorei, septintokai patraukė į Vytauto Didžiojo karo muziejų. Čia dalyvavo edukacinėje pamokoje „Karinė operacija „Žinių bomba“. Mokiniai turėjo surasti ir atkoduoti ekspozicijose pažymėtas dėžes,  išspręsti jose rastas užduotis.  Sėkmę patyrę septintokai toliau eidami pažinimo keliu aplankė Tado Ivanausko zoologijos muziejų, kur įvairiausių gyvūnų iškamšos  net gąsdino savo tikrumu ar dydžiu. Perėję Laisvės alėja mokiniai Kauno vaizdais grožėjosi nuo  Kristaus Prisikėlimo Bažnyčios apžvalgos aikštelės bei pakilę seniausiu Baltijos šalyse Aleksoto funikulieriumi.