Ankstyvą rytą Šeduvos gimnazijos bibliotekoje rinkosi 2-osios lavinamosios klasės mokiniai su mokytoja Sandra Skirpstiene. Bibliotekoje buvo tamsu, stovėjo širma… Mokiniai žiūrėjo pasakos „Dervašonis veršelis“ šešėlių teatro vaidinimą. Šešėlių teatras -interaktyvus pasirodymas, sudominantis klausytojus pasakos siužetu. Po vaidinimo mokiniai patys galėjo išbandyti šešėlių teatro lėlių galimybes. Ši pasakėlė vaikus pamokė, kad už blogus darbus yra baudžiama, o daryti gerus darbus visada yra gera. Neperkrautas, tačiau patraukiantis savo paslaptingumu šešėlių teatras žadina vaikų vaizduotę, skatina jų kūrybiškumą bei leidžia praverti duris į fantastinį kūrybos pasaulį. Šešėlių teatras, kaip meninės raiškos priemonė, puikiai tinka lavinti vaikus. Šis šešėlių teatro vaidinimas – tai tęstinis projekto „Mažais žingsneliais į pasakų šalį“ užsiėmimas.

Vita Kasarauskienė,

Šeduvos gimnazijos vyr. bibliotekininkė