Telefonas: +370 422 68230

Kasmet,  kovo 14 dieną, matematikos entuziastai iš viso pasaulio mini skaičiaus Pi dieną. Šia diena siekiama didinti supratimą apie matematikos svarbą, jos vaidmenį, grožį ir aktualumą. Skaičiaus Pi diena buvo paminėta ir mūsų gimnazijoje, organizuojant įvairias veiklas. Mokiniai domėjosi  informacija apie skaičiaus Pi atsiradimą, ieškojo apie jį įdomių faktų. Su surinkta informacija supažindino gimnazijos bendruomenę radijo laidos metu. 5- 6 klasių mokiniai dalyvavo komandinėse matematinėse varžytuvėse. Atlikdami komandines ir asmenines užduotis mokiniai išbandė savo matematinius gebėjimus, lavino atmintį, praplėtė akiratį. Sirgalių komandos taip pat atliko pasirinktas užduotis: vieni piešė „skaitmeninį” gyvūną, kiti – matematinių figūrų  piešinį, treti vardijo pasakas, kuriose minimi skaičiai. Dalis mokinių dalyvavo konkurse – kas daugiau įsimins skaičiaus Pi skaitmenų po kableliu. Džiugu, kad į konkursą įsijungė ir mokytojai. Daugiausiai skaitmenų – 79 išvardijo 6a klasės mokinys Saulius Strupas, 5b klasės mokinė Emilija Brajinskaitė – 51 ir 6a klasės mokinys Aironas Jankauskas – 47. Mokiniams už aktyvų dalyvavimą dienos renginiuose buvo padėkota asmeniniais prizais bei padėkos raštais. Skaičiaus Pi dienos renginius organizavo mokytojos – Eugenija Gietienė, Irena Karinauskienė, Milda Baltuškienė, joms talkino mokytojos Aistė Potapovienė ir Rima Juškienė.

Matematikos mokytoja Eugenija Gietienė