Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 30 d. 4b klasės mokiniai su mokytoja Aušra Poškiene  buvo išvykę į edukacinę kelionę. Molėtų rajone esančiame ,,Meniškame kaime“ vyko edukaciniai užsiėmimai ,,Porcelianinių puodelių dekoravimas“ ir ,,Muiliukas-aviukas ir pakabukas“. Pirmosios edukacijos metu vaikai patys dekoravo pasirinktą puodelį, o antrosios – pasirinktą pakabuką. Po to laukė dar viena veikla – vilna apvelti ir dekoruotį  muilo gabaliuką. Puikiai padirbėję ir skaniai prisivalgę ,,Meniško kaimo“ virėjų iškeptų bulvinių blynų  su mėsyte bei paragavę naminio pyrago su arbata aplankėme Lietuvos etnokosmologijos muziejų. Muziejaus gidas vaikams papasakojo apie Visatą, jos dydį, žvaigždžių ir planetų įvairovę, Saulės sistemą, Paukščių taką ir t.t. Mokiniai apžiūrėjo požeminę muziejaus galeriją, kuri išsidėsčiusi septyniose erdvėse ir pakilo į apžvalgos aikštelę, kad pamatytų iš 30 metrų aukščio nuostabią Aukštaitijos miškų ir ežerų panoramą.

Dalinkitės: