Jau dvyliktą kartą respublikoje yra organizuojamas Konstitucijos egzaminas. Jame aktyviai dalyvauja ir mūsų gimnazijos mokiniai. Šiemet pasitikrinti, kaip žino pagrindinį šalies įstatymą, atėjo 54 mokiniai. Aktyviausi buvo penktokai. 5 – 7 klasių grupėje varžėsi 38 mokiniai. Geriausiai sekėsi septintokėms: Austėjai Matėliūnaitei (I vieta) ir Eimantei Anužytei (II vieta), trečias liko 6b klasės mokinys Joris Kiela.
8 – II klasių mokinių tarpe geriausiai Konstituciją išmano Ia klasės mokiniai: Dovydas Skromanas (I vieta), Nojus Pilipaitis (II vieta) ir Ugnė Patraitytė (III vieta).
Puikiausią rezultatą parodė IIIb klasės mokinys Mantas Lilionis, kuris surinko 29 taškus iš 30 galimų. Sveikiname Mantą, linkime jam sėkmės antrame ture. Ačiū visiems už dalyvavimą.