Antradienio rytą skubėjome į Uteną susitikti su I-osios laidos abituriente Milda-Brone Bičkaite-Zarankiene. Mus pasitiko guvi, linksma močiutė, kuriai labai brangi Šeduva Tai supratome iškarto įteikę gėlių, kurias vis glausdama bučiavo ir tyliai kalbėjo „gėlės iš Šeduvos“, močiutė labai šiltai prisiminė gimtąjį miestelį. Šviesios atminties senolė pasakojo apie mokyklą, mokytojus, bendraklasius, darbą Šeduvos vaistinėje. Gėrėme arbatą, juokavome, stebėjomės, žavėjomės…
Pora valandų prabėgo akimirksniu. Atėjus laikui atsisveikinti miela Milda mūsų niekaip neišleido be lauktuvių, nors ir taip supratome, kad gavome labai daug. Vos išėjusios pro duris kartu važiavusios šeštos klasės mokinės Patricija ir Vestina neslėpė savo susižavėjimo ir gerų emocijų.
Vestina sakė, kad „pasakojimas buvo įdomus ir linksmas. Sužinojau labai daug, išgirdau tokių dalykų, kuriuos prisiminsiu ilgai.“
Patricija: „Susitikimas ypatingas. Buvo labai įdomu klausytis žmogaus, kuris seniai mokėsi mūsų mokykloje. Tai nauja ir įsimintina patirtis!“