Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Nors adventas yra ramybės bei susikaupimo laikotarpis, tačiau ir jį galima leisti smagiai. Anuomet buvo priimta visam kaimui kas vakarą susirinkti vienoje troboje, dirbti ramius darbus, pavyzdžiui, siūti, siuvinėti, verpti, vyti vyžas ir kt.. Vakarodami lietuviai dainas dainuodavo, įvairius nutikimus pasakodavo, burdavo, žaisdavo. Gruodžio 16 dienos popietę apie tai su mokiniais kalbėjo auklėtojos Virginija Bliumienė ir Aušra Drukteinienė. Mokiniai minė mįsles, žaidė advento laikotarpio žaidimus, dainavo. Auklėtojos priminė, jog adventas – tai laikas prisiminti apie buvimą kartu, laikas padėkoti, atsiprašyti, susitaikyti. Dabar pats metas apmąstyti, ką turėtume keisti savyje ir aplink save, kad kitais metais būtume laimingesni.

Dalinkitės: