Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 11 dieną Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje organizuotas Lietuvos specialiosios olimpiados aerobikos čempionatas.  Į renginį atvyko aštuonios skirtingo amžiaus bei neįgalumo komandos iš įvairių šalies rajonų. Tai komandos iš Pabradės ir Macikų socialinės globos namų,  Rokiškio pagrindinės mokyklos, Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro, Panevėžio jaunuolių dienos centro, Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro.

Čempionato dalyvius ir svečius pasveikino Šeduvos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė. Nuotaikingą dainos „Baltas smėlis“ inscenizaciją atliko jungtinis gimnazijos 6b klasės ir Specialiojo ugdymo skyriaus mokinių ansamblis.

Dalyvių pasirodymą vertino komisija: Gailutė Toleikienė, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusių ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė, Vida Gilienė, Vaižganto gimnazijos šokių mokytoja metodininkė, Sandra Skromanienė, Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos vyresnioji specialioji pedagogė. Komandos varžėsi techniškiausios, originaliausios, artistiškiausios, ištvermingiausios, nuotaikingiausios, elegantiškiausios, meniškiausios ir stilingiausios komandos nominacijose.

Pertraukų metu susirinkusius linksmino Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro šokėjai. Saksofonu grojo Šeduvos gimnazijos 6 b klasės mokinys Eitvydas Paškevičius.

Vertinimo komisijai paskirsčius nominacijas šeduviečių komanda (vadovė Neringa Švėgždienė) laimėjo „Stilingiausios“ komandos titulą. Visos komandos apdovanotos saldžiais prizais, joms įteikti padėkos raštai ir taurės.

Renginio organizatoriai: Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas (LSOK),  Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius, Radviliškio rajono Šeduvos gimnazija.

Dalinkitės: