Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijoje sėkmingai vyksta projektas „100 susitikimų“. Gruodžio 14 dieną gimnazijoje apsilankė XI laidos abiturientė Agnė Kasarauskaitė, XII laidos abiturientai Ugnė Norvaišaitė ir Rytis Valentinavičius bei XIII laidos abiturientas Audrius Akučka. Buvę mokiniai atvyko į gimnaziją iš Kauno, Šiaulių ir Vilniaus. Atvykę į susitikimą kalbėjo apie profesijos pasirinkimą. Agnė, besimokanti slaugos, pasakojo, kokių gebėjimų ir žinių reikia norint pasirinkti šią mokslo sritį. Statybą besimokantis Rytis teigė, kad šis mokslas yra nesunkus ir jam labai patinkantis. Mediciną studijuojanti Ugnė pasakojo, kad mokslas Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete yra sunkus bei skatino visus stropiai mokytis. Kauno technikos kolegijoje besimokantis Audrius papasakojo plačiau apie egzaminus, kokie dalykai mokykloje pravertė, o kurių visai neprireikė. Visi liko sudominti kiekvieno pasakojimu, atidžiai klausėsi ir uždavė klausimus. Atsidėkodami už viešnagę mokiniai įteikė atminimo dovanėles ir laukia sugrįžtant buvusių abiturientų dažniau.
Susitikimo akimirkos

Dalinkitės: