Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Tęsiasi projekto „100 susitikimų“ įgyvendinimas Šeduvos gimnazijoje. Kovo 19 dieną gimnazijoje apsilankė IX laidos abiturientė, gerbiama prancūzų kalbos mokytoja Aldona Kundrotaitė-  Kulbeckienė.  Mokyklą ji baigė  prieš 77 –erius metus.  Buvusi mūsų mokyklos mokinė mielai  pasidalijo prisiminimais su 2 a klasės mokiniais ir jų  mokytoja Ilona Kučiene. Viešnia  įdomiai papasakojo apie mokykloje praleistus metus,  draugus, lankytus būrelius ir kitą popamokinę veiklą.  Ypač mokinius sužavėjo buvusios abiturientės profesija – prancūzų kalbos mokytoja. Ji nustebino vaikus kalbėdama prancūzų kalba. Skambant muzikai, antrokai viešniai pristatė savo gyvenimo mokykloje metus. Įvairios nuotraukos priminė ne tik šventes, bet ir darbą pamokų metu, integruotą bei popamokinę veiklą kartu su tėveliais. Viešnia savo gyvenimo nuotraukomis nustebino ne vieną pradinuką, mat jos labai skiriasi nuo dabartinių, be to, tuo metu pradinėje mokykloje būta visai kitokio gyvenimo.
Susitikimo metu vyravo teigiamos emocijos, gražūs palinkėjimai. Mokytoja Aldona pažadėjo atvykti  birželio 15 dieną  į baigiamąjį gimnazijos šimtmečio minėjimo renginį.

Dalinkitės: