Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Mūsų gimnazijos trečių – penktų klasių mokiniai dalyvavo Šiauliuose vykusiame tarptautinės anglų kalbos olimpiados KINGS finaliniame ture. Kings olimpiados jungia daugiau nei 300 000 žiniukų iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos. Čia svarbu ne tik akademiniai rezultatai, bet ir iniciatyva, kūrybiškumas ir strateginio mąstymo įgūdžiai. Džiaugiuosi visų pradinių klasių mokinių noru siekti aukštesnių rezultatų. Labai gerų rezultatų pasiekė ir įgijo I lygmens diplomą Eimantas Kokanauskas (4b klasė), II lygmens diplomą – Žygimantas Kleiva ir Milda Noreikaitė (3a klasė), Evaldas Paškevičius (4a klasė), Austėja Kavaliauskaite, Luknė Prikockaitė, Klaidas Guntulis, Jokūbas Peleckis (4b klasė) bei Urtė Jasiūnaitė (5a klasė), III lygmens diplomą – Gertrūda Burbulytė. Mokiniai išbandė bei patobulino savo anglų kalbos žinias. Visiems finalo dalyviams buvo įteikti tušinukai ir sertifikatai, patvirtinantys dalyvavimą finaliniame olimpiados etape. Dėkoju 4b klasės mokytojai Ingai Rutkauskienei, visiems mokinių tėveliams už suorganizuotą transportą bei vykimą į olimpiadą kartu su savo vaikais.
Anglų kalbos mokytoja metodininkė  Virginija Karanauskienė

Dalinkitės: