Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Vasario 14 – oji – diena, kai visas pasaulis švenčia Valentino dieną. Skeptikai ją dažnai vadina išgalvota švente, tačiau tai nėra tiesa – ji turi savo ilgametę istoriją, kaip ir Šeduvos gimnazija, kuri šiais metais švenčia 100-metį. Ši Valentino diena, vykusi gimnazijos bibliotekoje, buvo skirta knygai ir gimnazijai.
Valentino dienos rytą mokykloje sutikome su muzika ir gardžia arbata. Mokiniai vieni kitiems dalino gerą nuotaiką, šypsenas ir širdeles. Visą dieną pertraukų metu mokykloje grojo muzika ir veikė „Valentino fotostudija“, kur kiekvienas norintis galėjo įsiamžinti su savo draugais. Šios progos nepraleido ir mokytojai. Bibliotekoje veikė kūrybinės dirbtuvės. Mokiniai kartu su neformaliojo ugdymo organizatore Dovile Šerpetauskiene gamino širdeles ir ant jų rašė savo mintis apie mokyklą ir knygą. Didžiausias siurprizas laukė per ilgąją pertrauką. Mokiniai kartu su mokytojomis Diana Variakojiene ir Aušra Mickute paruošė ir atliko įspūdingą literatūrinę- muzikinę kompoziciją meilės tema.
Labai smagu, kad šią šventę padėjo ruošti ir joje dalyvavo visa gimnazijos bendruomenė. Ne vienas po renginio pagalvojome apie tai, kad jeigu labiau vieni kitus mylėsime, gimnazija bus gražesnė, o mes joje laimingesni.
Vita Kasarauskienė, Šeduvos gimnazijos vyresnioji bibliotekininkė

Dalinkitės: