Vasaros viduryje Šeduvos gimnazija atgijo nuo juoko ir šurmulio. Čia liepos 18 dieną į brandos atestatų įteikimo šventę rinkosi abiturientai, jų tėvai, artimieji ir mokytojai. Pradėdamas šventę, gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas sakė, kad jauniems žmonėms ne visos durys atviros, savo kelią reikės praminti patiems, ir linkėjo surasti save, tačiau ieškojimuose neužtrukti per ilgai. Direktoriaus pavaduotojos ugdymui dėkojo tėveliams, kurie padėjo ugdyti XIV laidos abiturientus. Šventę baigė klasės auklėtojos. Dvejopi jausmai tą dieną buvo jų širdyse: iš vienos pusės džiaugsmas, kad auklėtiniai įgijo vidurinį išsilavinimą, iš kitos – liūdesys, kad tenka išsiskirti. Kalbėdamos jos prisiminė džiaugias ir liūdnas akimirkas, patirtus įspūdžius bei praleistą laiką kartu, paskutinį kartą linkėjo svajoti, norėti, siekti, būti sektinu pavyzdžiu šeimoje, kolektyve, bendruomenėje, gyventi tartum šoktum, sėkmę kaip vėją pagauti ir būti LAIMINGIEMS.