Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Ruošiantis rajono mokinių Mokyklų žaidynių štangos stūmimo varžyboms, vasario 6 d. Šeduvos gimnazijos mokiniai išbandė savo jėgas. Kiekvienas dalyvis turėjo atlikti po tris įskaitinius bandymus, prieš tai pasirinkdamas štangos svorį. Svorio kategorijoje iki 59 kg. geriausiai sekėsi Kornelijui Kerui, pasiektas rezultatas 65 kg. Aurelijus Jarašūnas išspaudė 60 kg. Svorio kategorijoje iki 66 kg. susigrūmė broliai Rimvydas ir Mantvydas Glazauskai, geriau sekėsi Rimvydui, jo pasiektas rezultatas 75 kg., Mantvydo 55 kg. Svorio kategorijoje iki 74 kg. Karolis Kasarauskas išspaudė 90 kg. svorį, o jo varžovas Sergėjus Sinkevičius 75 kg. Sunkiasvorių varžybose pajėgesnis buvo Domantas Čaplinskis, jo pasiektas rezultatas 105 kg., Rytis Žaromskis iškėlė 85 kg svorį. Varžybose dalyvavo ir viena mergina Greta Stonkutė, kuri pasiekė labai aukštą rezultatą, iškeldama 55 kg svorį. Panaudojus svorio koeficientą, absoliučiai geriausią rezultatą pasiekė Karolis Kasarauskas 126 kg., antroje vietoje Kornelijus Keras 117 kg., trečioje vietoje Domantas Čaplinskis 115,5 kg.

Svorio kategorijoje iki 74 kg. Karolis Kasarauskas išspaudė 90 kg. svorį, o jo varžovas Sergėjus Sinkevičius 75 kg. Sunkiasvorių varžybose pajėgesnis buvo Domantas Čaplinskis, jo pasiektas rezultatas 105 kg., Rytis Žaromskis iškėlė 85 kg svorį. Varžybose dalyvavo ir viena mergina Greta Stonkutė, kuri pasiekė labai aukštą rezultatą, iškeldama 55 kg svorį. Panaudojus svorio koeficientą, absoliučiai geriausią rezultatą pasiekė Karolis Kasarauskas 126 kg., antroje vietoje Kornelijus Keras 117 kg., trečioje vietoje Domantas Čaplinskis 115,5 kg.

Dalinkitės: