Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gruodžio 10 dieną Šeduvos gimnazijoje vyko turnyras ,,Badmintono savaitgaliai Lietuvos miestuose ir miesteliuose”. Jame dalyvavo ir penki gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, treniruojami Kristinos Butkuvienės. Tai Evelina Mališkaitė, Rolandas Mačiulis, Simona Satkevičiūtė, Mantas Duršliokas ir Rimantas Balčiūnas. Varžybos vyko vyrų, moterų ir mišrių dvejetų rungtyse. Evelina mišraus dvejeto rungtyje užėmė III vietą ir džiaugėsi medaliu. Visiems dalyviams už aktyvų dalyvavimą įteikti Lietuvos badmintono federacijos ir Sporto rėmimo fondo diplomai. Šauniausia, kad mokiniai aktyviai leido laisvalaikį, pagilino savo žinias apie badmintono žaidimą, išbandė save varžybose. Įgūdžių tobulinimą mokiniai tęs fizinio ugdymo pamokose.

.

Dalinkitės: