Spalio 21 dieną 5b klasės mokiniai dalyvavo Geros savijautos programos renginyje ,,Bendradarbiavimas – misija įmanoma“. Paauglystės laikotarpiu mokiniai ieško savęs, yra linkę eksperimentuoti, keisti išvaizdą, išbandyti įvairias veiklas. Kartais ir rizikingas. Tačiau neretai pristinga įgūdžių. Vienas iš svarbiausių – kaip bendradarbiauti, kaip komunikuoti grupei ar komandai savo mintis, savo idėjas ir, ką daryti, jei tavęs negirdi ar baisu pasakyti ir nesulaukti pritarimo.

Vienoje vietoje atsiranda daug skirtingų žmonių ir begalė skirtingų minčių, jausmų ir elgesių. Tačiau praktiniai aktyvūs patyriminiai žaidimai ir atviras santykis padeda patirti sėkmę, labiau pasitikėti savimi ir stiprinti komandinio darbo įgūdžius saugioje aplinkoje. Nors kartais gali atrodyti priešingai, tačiau mokiniai įsitikino, kad bendradarbiavimas – misija įmanoma. Kartu su lektore Rūta, atlikdami įvairias kūrybines užduotis, mokiniai stebėjo savo ir draugų emocijas, reakcijas į sėkmes ir nesėkmes, vertino savo ir klasės draugų santykius įvairiose situacijose. Renginio pabaigoje, visi dalinosi mintimis apie patirtus išgyvenimus, išmoktas pamokas.