Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius bei Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras balandžio 9 dieną rajono mokyklas pakvietė organizuoti sveikatos ugdymo dieną, skirtą sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-mečiui paminėti. Tuo tikslu Šeduvos gimnazijos pedagogės Kristina Butkuvienė ir Nijolė Valčiukienė Specialiojo ugdymo skyriuje besimokantiems mokiniams organizavo edukacinę išvyką į Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centrą. Čia šeduvius maloniai sutiko centro sveikatingumo organizatorė Irena Perminienė, kuri supažindino su bočios žaidimu.Lietuvoje šis žaidimas pradėtas vystyti dar visai neseniai, tačiau jau spėjo pelnyti neįgaliųjų bendruomenės simpatijas. Bočia yra visiems prieinamas, įdomus ir azartiškas komandinis žaidimas. Nuo 1984 metų įtrauktas į parolimpines žaidynes. Kiekviena žaidėjų pusė turi savo spalvos odinius rutulius, sveriančius apie  275 gramus. Žaidimo tikslas – standartinio dydžio aikštelėje numesti spalvotą rutulį kuo arčiau baltojo rutulio. Laimi tie, kurie surenka daugiausiai taškų.
Laikydamiesi taisyklių mokiniai išbandė bočios žaidimą salėje. Netruko entuziazmo ir geros nuotaikos. Grįždami namo visi dalinosi įspūdžiais ir buvo įsitikinę, kad šis žaidimas tikrai gali sudominti ir suburti mokinius aktyviam laisvalaikio praleidimui.