Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Įgyvendindami Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos projektą „Eismo saugumas bendruomenėse“ Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus pedagogai kūrybiškai, kryptingai ir nuosekliai ugdo mokinių saugaus eismo įgūdžius ir nuostatas.
Sausio 29 dieną 1-7 klasių mokiniai susitiko su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono PK vyresniąja tyrėja Ilona Sernoviene. Užsiėmimo metu mokiniai, stebėdami vaizdinę medžiagą ir atlikdami praktines užduotis, pakartojo šviesoforo signalų reikšmes, mokėsi saugiai pereiti gatvę. Sužinojo kaip reikia elgtis kelyje tamsiuoju paros metu, kokios yra atšvaitų rūšys ir kaip teisingai juos prisitvirtinti. Už aktyvų dalyvavimą policijos pareigūnė kiekvienam mokiniui įteikė saugumą kelyje padedančią užtikrinti priemonę – atšvaitą.

Dalinkitės: