Gegužės 23 dieną II – III gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo saugios gyvensenos prevencijos akcijoje „Būk saugus, mokiny“. Su gimnazistais susitiko Šiaulių APGV Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Donatas Stakvilevičius. Pareigūnas papasakojo apie ugniagesio gelbėtojo profesiją, kurią įgyti gali ne tik sveiki, fiziškai gerai pasirengę, bet ir nepriekaištingos reputacijos jaunuoliai. Po to svečias kalbėjo apie gaisrus rajone, kas juos sukelia, priminė, kad autonominiai dūmų detektoriai ištikus nelaimei gali sumažinti nuostolius, kartais ir gyvybę išgelbėti. Vėliau akcijos dalyviams buvo rodomi mokomieji filmai apie gaisrus gamtoje, apie tai, kaip elgtis užsidegus automobiliui. Po peržiūros pareigūnas atsakė į mokinių klausimus.